KONST / Litografier / Grafiska blad 11755363
*
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
fredag 25 maj 2018
kl 09:07:38
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
fredag 25 maj 2018 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56



